BoryTucholskie.com

O portalu

Portal informacyjny BoryTucholskie.com powstał w 2003 roku. Przy tworzeniu strony mieliśmy na uwadze jej funkcjonalność, aby w pełni mogła służyć Państwu przy poznawaniu Borów Tucholskich. W naszym serwisie znajda Państwo informacje na temat Borów Tucholskich. Mogą Państwo poznać ich historię lub dowiedzieć się co nieco o florze i faunie Parku Narodowego. Również są zawarte tutaj informacje o atrakcjach turystycznych i miejscach godnych zwiedzenia.

Opisy wielu miast ułatwią Państwu zdecydowanie się gdzie można miło i ciekawie spędzić urlop. Publikujemy również informację związane z wędkowaniem oraz z grzybobraniem. Nasz portal to tylko namiastka tego co oferują Bory Tucholskie. Bardzo gorąco zapraszamy w te cudowne okolice oraz do odwiedzania naszego portalu.

Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcieliby razem z nami redagować serwis BoryTucholskie.com do kontaktu z redakcją
e-mail: redakcja@borytucholskie.com

Współpraca

Serwis BoryTucholskie.com ma przyjemnością zaprosić wszystkich posiadaczy stron internetowych do współpracy. Współpraca może odbywać się na kilku płaszczyznach: darmowa reklama w serwisie BoryTucholskie.com, wymiana bannerami, linkami i buttonami, wymiana artykułami, zdjęciami itp.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt info@borytucholskie.com